Pavlović: Partizan Trebinje vidi kao svoj dom

Atletičari Atletskog kluba Partizan odradili su pripreme pred početak letnje sezone u Trebinju. Grad Sunca i atletski stadion u centru grada bili su idealni uslovi za realizovanje treninga.

Upriličen je i doček rukovodstva kluba i trenera Partizana, generalnog sekretara kluba Mladena Pavlovića, Aleksandre Rus Gligić i Petra Gligića.

„Vaš grad Trebinje doživljavamo kao i naš grad Trebinje. Bolja reklama od nas vam ne treba, gde god da stignemo, šta god da radimo po Srbiji nama su usta puna Trebinja. Želimo da se i sledeće godine vratimo ovde. Petar Gligić je rekao ’Ove godine 80, sledeće godine oko 120 atletičra’“, istakao je generalni sekretar Pavlović.

Atletičari, treneri i rudovodstvo Partizana osećali su se kao kod svoje kuće.

Svečani prijem organizovan je u kancelariji gradonačelnika Trebinja Mirka Ćurića.

„Ne želimo da stvaramo sliku da je ovde u Trebinju sve sjajno i bajno, a onda kada dođete naiđete na neke probleme. Mi to ne želimo, već da napravimo pravu sliku stanja i da svi sportisti koliko je to moguće dođu iz celog regiona“, rekao je gradonačelnik Mirko Ćurić.

Partizan se već unapred raduje sledećem boravku u ovom gradu.

Pogledajte prilog televizije Herceg.

Pratite nas na drustvenim mrežama: