Veterani & Rekreativci

Veteransko rekreativna sekcija okuplja sve zainteresovane, bez obzira na godine, koji žele da se bave atletikom i trčanjem uopšte. Među članovima sekcije ima bivših atltičara AK Partizan, atletičara drugih klubova, ali i sportista koji se nisu bavili atletikom a na ovaj način danas održavaju formu. Naravno, među članovima ima i onih koji se nikad nisu bavili sportom, a imaju potrebu za kretanjem i bavljenjem sportom.
Veterani i rekreativci AK Partizan, kroz svoj rad, pomažu aktivnosti najmlađih selekcija kluba.

Veteransko rekreativna sekcija, učestvuje na svim zvaničnim veteranskom takmičenjima u organizaciji Saveza atletskih veterana Srbije i Srpskog atletskog saveza, kao i svim ostalim atletskim događajima, poput trail trka ili uličnih trka širom države i regiona.

Treninzi se održavaju 4 puta sedmično, na stazi stadiona Partizan, ali i na drugin prikladnim terenima, u zavisnosti od doba godine i vrste treninga (Ada Ciganlija, Košutnjak, Hajd park…). Pored standardnih atletskih treninga, zastupljeni su treninzi snage, spretnosti, izdržljivosti i naravno oporavka.
Sve informacije možete dobiti na:

Rukovodilac veteranske sekcije: Dejan Džodan
Telefon: +381 64 1953042