Rezultati 40. Jesenjeg Krosa Partizana

U nedelju, 6. novembra, održao se jubilarni, 40. po redu, “Jesenji Kros Partizana”. U parku iznad severne tribine crno-belih okupilo se 548 takmičara najrazličitijih starosnih kategorija. Evo kakve su uspehe postigli:

REZULTATI           

Takmičenje:   “40. JESENJI KROS PARTIZANA“                  Organizator:   Atletski klub „Partizan“                            

Bilten priredio: Vladimir Savanović, izvršni sekretar Kluba.

Vreme: _12: 50 h___________Mesto:   Beograd             Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Dečaci 2011. i mlađi / 100m   

Merenje: Ručno

 

plasman

Prezime i ime

godište

klub

Rezultat (s)

1

Đorović Ognjen

2011

Škola sporta „Trijumf Kids“ 25.2

2

Ćurčić Aleksa

2011

AK „Partizan“ 25.8

3

Cvjetićanin Luka

2011

Škola sporta „Trijumf Kids“ 26.3

4

Perdo Viktor

2011

AK „Partizan“ 28.2

5

Dojić Viktor

2011

Škola sporta „Trijumf Kids“ 28.7

6

Mihajlović Aljoša

2011

Škola sporta „Trijumf Kids“ 30.2

7

Đoković Marko

2011

AK „Novi Beograd“ 30.7

8

Radević Vuk

2011

AK „Partizan“ 31.0

9

Grubački Pavle

2011

AK „Proleter“ Zrenjanin 32.2

10

Habis Zejd

2012

AK „Partizan“ 36.3

11

Nikolić Stefan

2012

AK „Novi Beograd“ 38.2

Vreme: _12:55 h___________Mesto:   Beograd             Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Devojčice 2011. i mlađe / 100m   

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

klub

Rezultat (s)

1

Mandić Zoja

2011

AK „Novi Beograd“ 21.4

2

Radovanović Petra

2011

Škola sporta „Trijumf Kids“ 24.2

3

Stojić Sofija

2011

AK „Partizan“ 24.8

4

Radović Jovana

2011

AK „Vojvodina“ Novi Sad 25.7

5

Tomić Anastasija

2011

AK „Smederevo“ 26.3

6

Dardić Marija

2011

AK „Kozarska Dubica“ 26.7

7

Masoničić Katarina

2011

AK „Crvena Zvezda“ 27.0

8

Grigogić Ana

2011

AK „Smederevo“ 27.4

9

Đukić Anka

2011

AK „Partizan“ 30.8

10

Nestorović Marijana

2012

AK „Crvena Zvezda“ 31.4

11

Radojević Mia

2011

Škola sporta „Trijumf Kids“ 33.4

12

Simić Una

2012

AK „Novi Beograd“ 36.5

13

Cvetanović Ana

2011

Beograd 37.2

14

Dilkić Zvezdana

2011

AK „Partizan“ 37.6

 Vreme: _13:00 h___________Mesto:   Beograd             Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Dečaci 2010. / 100m   

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

klub

Rezultat (s)

1

Stamenković Boško

2010

AK „Surčin“ 20.1

2

Ćurčić Andrej

2010

AK „Partizan“ 21.1

3

Perišić Miša

2010

AK „Partizan“ 22.0

4

Bukvić Dalibor

2010

Škola sporta „Trijumf Kids“ 22.4

5

Vojinović Stefan

2010

AK „Smederevo“ 22.7

6

Jovanović Pavle

2010

AK „Partizan“ 23.5

7

Kontić Vladimir

2010

AK „Mladenovac“ 23.8

8

Gvozdenac Andrej

2010

AK „Novi Beograd“ 24.1

9

Panajotov Rastko

2010

AK „Smederevo“ 24.5

10

Borić Aleksa

2010

AK „Novi Beograd“ 24.7

11

Kaličanin Uroš

2010

AOK „Košutnjak“ 25.0

12

Kudić Đorđe

2010

Škola sporta „Trijumf Kids“ 25.3

13

Skenderij Stefan

2010

AOK Beograd 25.7

14

Tamindžić Ilija

2010

AK „Partizan“ 26.0

15

Dujaković Dejan

2010

AK „Proleter“ Zrenjanin 26.3

16

Živković Kosta

2010

AK „Crvena Zvezda“ 26.6

17

Kecmn Aleksa

2010

AK „Vojvodina“ 27.0

18

Džigal Darko

2010

AK „Novi Beograd“ 27.4

19

Nikolić Aleksa

2010

AK „Novi Beograd“ 27.7

20

Stojković Andrija

2010

AK „Novi Beograd“ 28.0

21

Novović Vladan

2010

AK „Partizan“ 29.2

22

Boričić Alek

2010

AK „Partizan“ 31.9

23

Pejanović Milutin

2010

AK „Partizan“ 32.4

24

Glišić Đorđe

2012

AK „Partizan“ 36.5


Vreme: _13: 05 h__________
_Mesto:   Beograd             Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Devojčice 2010. / 100m   

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

klub

Rezultat (s)

1

Tomić Anđela

2010

AK „Smederevo“ 20.7

2

Rackov Una

2010

AK „Spartak“ Opovo 21.2

3

Vujanović Nives

2010

AK „Smederevo“ 21.5

4

Kočović Dunja

2010

AK „Mladost“ Zrenjanin 22.9

5

Antić Isidora

2010

AK „Vojvodina“ 23.4

6

Tošić Sofija

2010

BAK 23.8

7

Nićiforović Ana

2010

Škola sporta „Trijumf Kids“ 24.1

8

Marić Nađa

2010

AK „Partizan“ 24.5

9

Lazarević Petra

2010

AK „Crvena Zvezda“ 24.8

10

Ristić Andrea

2010

Škola sporta „Trijumf Kids“ 25.2

11

Stojmenović Kristina

2010

AK „Partizan“ 25.5.

12

Aćimov Ena

2010

AK „Spartak“ Opovo 26.0

13

Vasić Katarina

2010

AK „Spartak“ Opovo 26.2

14

Aleksić Irina

2010

AK „Novi Beograd“ 26.5

15

Perić Sofija

2010

AK „Partizan“ 26.8

16

Kocić Milica

2010

AK „Smederevo“ 27.5

17

Stevilović Jana

2010

AK „Novi Beograd“ 27.8

18

Begenišić Sofija

2010

AK „Partizan“ 28.0

19

Pantić Dunja

2010

AK „Partizan“ 29.3

20

Đokić Petra

2010

BAK 29.4

21

Jarić Maša

2010

Škola sporta „Trijumf Kids“ 30.8

22

Lučić Lara

2010

AK „Novi Beograd“ 35.0

23

Đerić Kristina

2010

AK „Novi Beograd“ 35.4

24

Vasić Nevena

2010

AK „Partizan“ 35.8

25

Slepčević Milica

2010

AK „Vojvodina“ 36.0

26

Militarević Eva

2010

AK „Partizan“ 36.2

27

Đerić Nikolina

2012

AK „Novi Beograd“ 36.4

28.

Kecman Ivona

2010

AK „Partizan“ 36.6

  Vreme: _13:10 h___________Mesto:   Beograd             Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Dečaci 2009. / 200m   

Merenje: Ručno

Plasman

Prezime i ime

godište

klub

Rezultat (s)

1

Branković Uroš

2009

AK „Smederevo“ 34.0

2

Bajin Aleksa

2009

AK „Proleter“ Zrenjanin 35.6

3

Ostrogonac Dimitrije

2009

AK „Partizan“ 37.6

4

Nestorović Todor

2009

AK „Crvena Zvezda“ 38.6

5

Tomašević Matija

2009

AK „Partizan“ 39.0

6

Vasiljević Nikola

2009

AK „Partizan“ 40.0

7

Klempić Dino

2009

BAK 40.0

8

Milosavljević Viktor

2009

AK „Crvena Zvezda“ 40.0

9

Rašić Vukašin

2009

Škola sporta „Trijumf Kids“ 41.0

10

Kovačević Aleksandar

2009

Škola sporta „Trijumf Kids“ 42.0

11

Cvetanović Vladimir

2009

AK „Crvena Zvezda“ 42.0

12

Domazet Uroš

2009

AK „Partizan“ 43.0

13

Skulić Andrija

2009

AK „Voždovac“ 45.0

14

Škorić Danijel

2009

AK „Kozarska Dubica“ 45.0

15

Janošević Vanja

2009

AK „Novi Beograd“ 46.0

16

Trivan Luka

2009

AK „Novi Beograd“ 46.0

17

Špehar Viktor

2009

ES Atletiks Sremski Karlovci 47.0

18

Pušac Nikola

2009

AK „Vojvodina“ 48.0

19

Milanović Mihailo

2009

AK „Novi Beograd“ 50.0

20

Maljah Ivan

2009

AK „Vojvodina“ 50.0

21

Batalo Aleksa

2009

AK „Novi Beograd“ 50.0

22

Đura Stefan

2009

AK „Vojvodina“ 51.0

23

Savić Matija

2009

Škola sporta „Trijumf Kids“ 52.0


Vreme: _13:15 h__________
_Mesto:   Beograd             Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Devojčice 2009. / 200m   

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

klub

Rezultat (s)

1

Radović Jana

2009

AK „Vojvodina 35.0

2

Perišić Ena

2009

AK „Partizan“ 36.0

3

Stokić Maša

2009

AK „Smederevo“ 37.0

4

Škorić Katarina

2009

AK „Srem“ Sremska Mitrovica 38.0

5

Obradović Emilija

2009

AK „Metalac“ Valjevo 40

6

Lazarević Ana

2009

AK „Partizan“ 41

7

Vujanović Anđela

2009

AK „Vojvodina 41

8

Marić Mila

2009

AK „Vojvodina 42

9

Savković Mila

2009

AK „Mladost“ Zemun 42

10

Žikslić Ana

2009

AK „Surčin“ 44

11

Mićanović Katarina

2009

AK „Novi Beograd“ 44

12

Živković Elena

2009

AK „Crvena Zvezda“ 45

13

Milošević Ana

2009

AK „Crvenka“ 45

14

Dimitrijević Petra

2009

AK „Proleter“ Zrenjanin 46

15

Radisavljević Dunja

2009

BAK 46

16

Veselinović Milana

2009

AK „Vojvodina“ 47

17

Stojanović Sara

2009

AK „Spartak“ Opovo 47

18

Tanović Sara

2009

BAK 48

19

Bukvić Nina

2009

AK „Partizan“ 49

20

Stanojević Lena

2009

AK „Surčin“ 49

21

Jovanović Brun Milijana

2009

BAK 50

22

Stošić Jana

2009

Škola sporta „Trijumf Kids“ 50

23

Maričić Emilija

2009

AK „Vojvodina“ 51

24

Rackov Mija

2009

AK „Spartak“ Opovo 52

25

Stankov Mija

2009

AK „Crvena Zvezda“ 53

26

Radivojević Nađa

2009

AK „Partizan“ 53

27

Stojanović Ana

2010

Škola sporta „Trijumf Kids“ 54

28

Kontić Tamara

2009

AK „Mladenovac“ 54

29

Kavazović Ema

2009

AK „Partizan“ 55

30

Gajić Staša

2009

ES Atletiks Sremski Karlovci 58

31

Rapajić Milica

2009

AK „Vojvodina“ 58

32

Mašić Tea

2009

AK „Proleter“ Zrenjanin 59

33

Vodorav Cujeta

2009

AK „Surčin“ 59

34

Vodorav Ujera

2011

AK „Surčin“ 59

35

Krizmanić Maša

2009

AK „Partizan“ 1:02.0

36

Jelić Milana

2009

AK „Proleter“ Zrenjanin 1:03

37

Vresojević Atina

2009

AK „Partizan“ 1:03

38

Uremović Barbara

2009

AK „Partizan“ 1:04

39

Rudaković Staša

2009

ES Atletiks Sremski Karlovci 1:04

40

Stojčić Anja

2009

AK „Borac Klisa“ Novi Sad 1:05


Vreme: _13:20 h__________
_Mesto:   Beograd             Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Dečaci 2008. / 200m   

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

klub

Rezultat (s)

1

Milovanović Matija

2008

AK „Metalac“ 32.0

2

Ivković Mateja

2008

AK „Vojvodina“ 34

3

Starović Sava

2008

O.Š. „Vasa Stajić“ Novi Sad 35

4

Andrić Nemanja

2008

BAK 36

5

Pleskonjić Đorđe

2008

AK „Crvena Zvezda“ 36

6

Ilić Marko

2008

AK „Vojvodina“ 39

7

Jovanov Marko

2008

AK „Proleter“ Zrenajnin 40

8

Erdeljanović Andrej

2008

AK „Partizan“ 40

9

Zec Nikola

2008

AK „Crvena Zvezda“ 41

10

Milosavljević Marko

2008

AK „Novi Beograd“ 42

11

Đurašinović Vladimir

2008

AK „Novi Beograd“ 42

12

Milosavljević Nikola

2008

AK „Crvena Zvezda“ 42

13

Radivojević Luka

2008

AK „Surčin“ 43

14

Majstorović Aleksej

2008

AK „Partizan“ 44

15

Savićević Petar

2008

AK „Crvena Zvezda“ 45

16

Trkulja Pavle

2008

AK „Mladost“ Zemun 45

17

Bursać Stefan

2008

AK „Crvena Zvezda“ 45

18

Peršić Milan

2008

ES Atletiks 45

19

Masoničić Đorđe

2008

AK „Crvena Zvezda“ 46

20

Paunov Aleksa

2008

AK „Proleter“ Zrenajnin 46

21

Živković Dragan

2008

AK „Mladenovac“ 46

22

Paunov Pavle

2008

AK „Proleter“ Zrenajnin 47

23

Veljković Strahinja

2008

AK „Požarevac“ 47

24

Jovanović Vasilije

2008

AK „Crvena Zvezda“ 47

25

Đukić Milutin

2008

AK „Partizan“ 50

26

Milovanović Vuk

2008

AK „Partizan“ 53

Vreme: _13:25 h___________Mesto:   Beograd             Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Devojčice 2008. / 200m   

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

klub

Rezultat (s)

1

Mijatović Mina

2008

AK „Borac“ Klisa, Novi Sad 34

2

Lečić Tara

2008

AK „Surčin“ 35

3

Kaličanin Zaria

2008

AOK „Košutnjak“ 36

4

Mitić Maša

2008

AK „Surčin“ 36

5

Vučković Tara

2008

AOK „Košutnjak“ 37

6

Rokvić Jelena

2008

AK „Spartak“ Opovo 37

7

Mijatović Aleksandra

2008

AK „Junior“ Krupanj 38

8

Trbojević Maša

2008

AK „Proleter“ Zrenjanin 39

9

Todorić Dora

2008

AK „Vojvodina“ Novi Sad 39

10

Lazarević Lea

2008

AK „Crvena Zvezda“ 40

11

Savanović Sara

2008

AK „Vojvodina“ 40

12

Trifunović Kalina

2008

AK „Partizan“ 40

13

Vasiljković Tara

2008

AK „Partizan“ 41

14

Milojkić Maša

2008

AK „Mladenovac“ 41

15

Živković Anđelija

2008

AK „Crvena Zvezda“ 41

16

Simić Maša

2008

AK „Novi Beograd“ 42

17

Golubović Nevena

2008

AK „Partizan“ 42

18

Hrovat Matea

2008

AK „Partizan“ 43

19

Đoković Ines

2008

AK „Novi Beograd“ 43

20

Tatić Gala

2008

BAK 43

21

Vukomanović Jovana

2008

AK „Partizan“ 44

22

Antić Elena

2008

AK „Proleter“ Zrenjanin 44

23

Nikolić Nina

2008

BAK 44

24

Đennić Anđela

2008

AK „Novi Beograd“ 45

25

Stamenković Hana

2008

AK „Surčin“ 45

26

Stojković Katarina

2008

AK „Novi Beograd“ 45

27

Babić Ana

2008

AK „Partizan“ 46

28

Prošić Tea

2008

AK „Kozarska Dubica“ 46

29

Nestorović Anđelija

2008

AK „Partizan“ 47

30

Starović Jasna

2008

AK „Vojvodina“ 47

31

Janjušević Marija

2008

AK „Smederevo“ 47

32

Berar Zorana

2008

AK „Surčin“ 48

33

Nićetin Dušica

2008

AK „Novi Beograd“ 48

34

Cvetić Mina

2008

AK „Smederevo“ 49

35

Obradović Marija

2008

BAK 49

36

Aćimović Teodora

2008

BAK 49

37

Bilanović Jovana

2008

AK „Novi Beograd“ 50

38

Rapaić LAura

2008

AK „Novi Beograd“ 51

39

Čormarković Anđela

2008

AK „Crvena Zvezda“ 53

40

Vidaković Katarina

2008

BAK 53

41

Kurjački Nađa

2008

AK „Vojvodina“ 54

42

Aćimov Anja

2008

AK „Spartak“ 54

43

Maksimović Melina

2008

AK „Vojvodina“ 55

44

Tomljanović Ivona

2008

AK „Vojvodina“ 57

45

Bušbaher Sara

2008

AK „Proleter“ Zrenjanin 1:00

46

Paunov Mina

2008

AK „Proleter“ Zrenjanin 1:02

47

Stevanov Mina

2008

AK „Crvena Zvezda“ 1:03

48

Urošević Sara

2008

AK „Crvena Zvezda“ 1:03

49

Bulatović Miljana

2008

AK „Spartak“ 1:04

Vreme: _13:30 h___________Mesto:   Beograd             Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  dečaci 2007.  / 300m   

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

klub

rezultat (m)

1

Nedimović Strahinja

2007

AK „Surčin“ 46

2

Jelić Damjan

2007

AK „Mladost“ Zemun 47

3

Ilić Nebojša

2007

AK „Vojvodina“ 49

4

Tamindžić Aleksa

2007

AK „Partizan“ 49

5

Boćanin Andrej

2007

AK „Crvena Zvezda“ 53

6

Mačužić Petar

2007

AK „Partizan“ 54

7

Kostić Rastko

2007

BAK 55

8

Đurđević Jakša

2007

AK „Mladenovac“ 55

9

Šurlan Nikola

2007

AK „Kozarska Dubica“ 56

10

Ristić Miloš

2007

AK „Vojvodina“ 57

11

Krsmanić Aleksandar

2007

AK „Partizan“ 57

12

Čuljković Sergej

2007

AK „Smederevo“ 58

13

Stiželja Matej

2007

AK „Novi Beograd“ 59

14

Nedeljkov Andrej

2007

Škola sporta „Trijumf Kids“ 59

15

Čorović Jovan

2007

AK „Novi Beograd“ 59

16

Uzunović Filip

2007

AK „Partizan“ 1:00

17

Nenadić Relja

2007

BAK 1:01

18

Brujičin Aleksa

2007

AK „Vojvodina“ 1:02

19

Milojević Dimitrije

2007

AK „Crvena Zvezda“ 1:03

20

Jovčić Miloš

2007

AK „Proleter“ Zrenjanin 1:03

21

Janković Vuk

2007

AK „Partizan“ 1:04

22

Ranković Martin

2007

AK „Partizan“ 1:04

23

Cvetković Miloš

2007

AK „Surčin“ 1:05

24

Dujaković Bojan

2007

AK „Proleter“ Zrenjanin 1:07

25

Vitošević Stefan

2007

AK „Partizan“ 1:08

26

Tajhman Viktor

2007

AK „Vojvodina“ 1:09

27

Grković Dimitrije

2007

AK „Vojvodina“ 1:10

28

Novaković Stefan

2007

AK „Borac“ Klisa, Novi Sad 1:10

Vreme: _13:35 h___________Mesto:   Beograd             Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  devojčice 2007. / 300m

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

Klub

Rezultat (m)

1

Golubović Teodora

2007

AK „Partizan“ 49

2

Sekulić Lara

2007

AK „Voždovac“ 50

3

Rajić Maša

2007

AK „Požarevac“ 51

4

Popović Marina

2007

AK „Junior Krupanj“ 52

5

Ranđelović Janja

2007

AK „Požarevac“ 53

6

Vasić Teodora

2007

AK „Spartak“ Opovo 55

7

Aleksić Lana

2007

AK „Smederevo“ 55

8

Čonić Teodora

2007

AK „Srem“ 56

9

Jurešić Adrijana

2007

AK „Borac“ Klisa 56

10

Lazarević Natalija

2007

AK „Partizan“ 57

11

Mihić Natalija

2007

AK „Mladost“ Zemun 58

12

Kajganić Zana

2007

AK „Partizan“ 59

13

Živanov Anja

2007

AK „Borac“ Klisa 1:00

14

Zei Mina

2007

AK „Partizan“ 1:01

15

Nešovanović Nina

2007

Škola sporta „Trijumf Kids“ 1:01

16

Marković Vida

2007

AK „Partizan“ 1:02

17

Režak Valentina

2007

AK „Mladost“ Zemun 1:02

18

Živković Gorana

2007

AK „Mladenovac“ 1:03

19

Erdeljanin Milica

2007

AK „Novi Beograd“ 1:03

20

Antić Luna

2007

AK „Proleter“ Zrenjanin 1:03

21

Marković Ana

2007

AK „Novi Beograd“ 1:04

22

Dorčić Anja

2007

AOK „Košutnjak“ 1:04

23

Stamenković Sofia

2007

BAK 1:05

24

Bojanić Magdalena

2007

BAK 1:05

25

Andrić Jovana

2007

AK „Vojvodina“ 1:05

26

Vučetić Željana

2007

AK „Borac“ Klisa 1:05

27

Bulić Ana

2007

AK „Kozarska Dubica“ 1:06

28

Kočović Lana

2007

AK „Mladost“ Zemun 1:06

29

Aćimović Ana

2007

BAK 1:07

30

Pušac Jana

2007

AK „Vojvodina“ 1:07

31

Prodanović Mara

2007

O.Š. „Dušan Vuasović Diogen“ Bečman – Surčin 1:08

32

Pejanović Mara

2007

AK „Partizan“ 1:09

33

Mićanović Sofija

2007

AK „Novi Beograd“ 1:10

34

Zekić Teodora

2007

AK „Crvena Zvezda“ 1:10

35

Mladenović Nikolina

2007

BAK 1:10

36

Brčan Mia

2007

AK „Crvena Zvezda“ 1:11

37

Papali Nefeli

2007

AK „Partizan“ 1:12

38

Ilić Nađa

2007

BAK 1:12

39

Paunović Dunja

2007

Škola sporta „Trijumf Kids“ 1:13

Vreme: _13:40 h___________Mesto:   Beograd             Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  dečaci 2006. / 400m

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

klub

rezultat

1

Jovnović Damjan

2006

AK „Požarevac“ 1:02

2

Stojanović Luka

2006

AK „Spartak“ Opovo 1:04

3

Petrović Marko

2006

BAK 1:05

4

Čanak Marko

2006

AK „Novi Beograd“ 1:06

5

Dulović Damjan

2006

AK „Proleter“ Zrenjanin 1:08

6

Božović Ognjen

2006

ES Atletiks Sremski Karlovci 1:10

7

Đurđević Marko

2006

AK „Novi Beograd“ 1:10

8

Skendžić Andrej

2006

AK „Novi Beograd“ 1:11

9

Milenović Ognjen

2006

BAK 1:12

10

Andrić Lazar

2006

AK „Srem“ 1:12

11

Vinkić Filip

2006

AK „Požarevac“ 1:13

12

Davidović Mihajlo

2006

AOK „Košutnjak“ 1:13

13

Minić Petar

2006

AL „Surčin“ 1:17

14

Amidžić Uroš

2006

O.Š. „22. avgust“ Novi Sad 1:19

15

Majski Sava

2006

AK „Mladost“ Zemun 1:20

16

Rajković Časlav

2006

AK „Novi Beograd“ 1:21

17

Stevilović Milan

2006

AK „Novi Beograd“ 1:21

18

Ićitović Jovan

2006

AK „Novi Beograd“ 1:29

19

Terek David

2006

AK „Proleter“ Zrenjanin 1:32

20

Habis Jusuf

2006

AK „Partizan“ 1:37

Vreme: _13:45 h___________Mesto:   Beograd             Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  devojčice 2006. / 400m

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

Klub

rezultat (m)

1

Maletić Lena

2006

AK „Mladost“ Zaječar 1:02

2

Marinković Katarina

2006

AK „Požarevac“ 1:05

3

Prvanović Andrea

2006

AK „Mladost“ Zemun 1:05

4

Klempić Jasmina

2006

BAK 1:08

5

Pavlović Anja

2006

AK „Partizan“ 1:09

6

Dragojević Marija

2006

BAK 1:12

7

Rakić Tea

2006

AK „Crvena Zvezda! 1:12

8

Zečević Jelena

2006

1:12

9

Bogićević Teodora

2006

AK „CROSS“ Brčko 1:13

10

Milak Tara

2006

AK „Surčin“ 1:13

11

Živković Katarina

2006

AK „Vojvodina“ 1:13

12

Aranđelović Senka

2006

AK „Smederevo“ 1:14

13

Vasiljević Teodora

2006

AK „Vojvodina“ 1:14

14

Macura Anđela

2006

AK „Kozarska Dubica“ 1:15

15

Jovanović Lenka

2006

AK „Novi Beograd“ 1:15

16

Dragović Vanja

2006

Škola sporta „Trijumf Kids“ 1:18

17

Krasić Zorana

2006

AK „Borac“ Klisa 1:20

18

Bogićević Anja

2006

AK „Partizan“ 1:21

19

Vojinović Nađa

2006

AK „Smederevo“ 1:21

20

Simić Anđelija

2006

AK „Crvena Zvezda! 1:21

21

Imšir Nađa

2006

AK „Mladost“ Zemun 1:22

22

Kontić Marija

2006

AK „Mladenovac“ 1:25

23

Dilkić Iskra

2006

AK „Partizan“ 1:26

24

Rakić Sara

2006

AK „Crvena Zvezda! 1:26

25

Cvetković Emilija

2006

BAK 1:29

26

Čabrilo Lena

2006

AK „Vojvodina“ 1:31

27

Đurović Jovana

2006

BAK 1:32

28

Simić Nadica

2006

AK „Partizan“ 1:34

29

Tatić Tamara

2006

AK „Proleter“ Zrenjanin 1:37

30

Popović Valentina

2006

AK „Partizan“ 1:38

31

Stjepanović Jovana

2006

ES Atletiks 1:42


Vreme: _13:50 h__________
_Mesto:   Beograd             Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  dečaci 2005. / 500m

Merenje: Ručno

 

plasman

Prezime i ime

godište

klub

rezultat

1

Marinković Vuk

2005

AK „Srem“ Sremska Mitrovica 1:15

2

Savić Nikola

2005

AK „Požarevac“ 1:16

3

Dom Veljko

2005

AK „Požarevac“ 1:18

4

Proročić Mihajlo

2005

AK „Surčin“ 1:19

5

Milić Balša

2005

BAK 1:22

6

Đuričić Luka

2005

AK „Ruma“ 1:25

7

Đorđević Sava

2005

AK „Mladenovac“ 1:29

8

Koturović Vukašin

2005

O.Š. „Dušan Vukasović Diogen“ Bečmen – Surčin 1:30

9

Simić Momčilo

2005

BAK 1:30

10

Murić Aleksandar

2005

AK „Partizan“ 1:31

11

Živković Andrija

2005

AK „Partizan“ 1:33

12

Tofilović Lazar

2005

BAK 1:35

13

Pržulj Milan

2005

AK „Vojvodina“ 1:44

14

Dimitrijević Luka

2005

ES Atletiks 1:56


Vreme: _13:55 h__________
_Mesto:   Beograd             Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  devojčice 2005. / 500m

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

klub

Rezultat

1

Marinković Nina

2005

BAK 1:20

2

Titmotić Aja

2005

BAK 1:23

3

Katana Magdalena

2005

AK „Prnjavor“ Republika Srpska 1:23

4

Džigal Teodora

2005

AK „Novi Beograd“ 1:25

5

Milenković Katarina

2005

AK „Surčin“ 1:27

6

Ranilović Milica

2005

AOK „Košutnjak“ 1:27

7

Dragojević Natalija

2005

BAK 1:30

8

Aleksić Leonora

2005

AK „Novi Beograd“ 1:30

9

Hadžić Dajana

2005

AK „Borac“ Klisa 1:31

10

Varga Tijana

2005

AK „Požarevac“ 1:31

11

Rašković Dorotea

2005

BAK 1:33

12

Rodić Andrea

2005

AOK „Košutnjak“ 1:34

13

Arizanović Teodora

2005

AK „Surčin“ 1:35

14

Mijatović Dajana

2005

AK „CROSS“ Brčko 1:36

15

Marineli Lukrecija

2005

AK „Surčin“ 1:36

16

Milanović Milena

2005

AK „Požarevac“ 1:37

17

Kanazir Milica

2005

ES Atletiks 1:38

18

Petrović Nađa

2005

AOK „Košutnjak“ 1:38

19

Ljubenović Anastasija

2005

AOK „Košutnjak“ 1:39

20

Nedeljković Vanja

2005

AK „Surčin“ 1:39

21

Kanazir Olivera

2005

ES Atletiks 1:40

22

Lakićević Una

2005

AOK „Košutnjak“ 1:40

23

Vučenović Bojana

2005

AK „Borac“ Klisa 1:44

24

Bukinac Ana

2005

AK „Surčin“ 1:45

25

Branković Nevena

2005

AK „Smederevo“ 1:45

26

Ostojić Antonina

2005

AK „Surčin“ 1:46

27

Šimunović Ana

2005

ES Atletiks 1:47

28

Puzavac Lana

2005

AK „Kozarska Dubica“ 1:49

29

Ristovski Natalija

2005

AOK „Košutnjak“ 1:50

30

Pavasović Marta

2005

AK „Novi Beograd“ 1:51

31

Lolić Ivana

2005

AK „Vojvodina“ 1:51

32

Korica Nina

2005

AK „Vojvodina“ 1:53

33

Radulović Dorotea

2005

AK „Crvena Zvezda“ 1:54

 Vreme: _11:00_Mesto:   Beograd  Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Mlađi pioniri 2003./2004.   600m

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

Klub

rezultat

1

Dostanić Nemanja

2003

AK „Mladost“Zemun 1:32.8

2

Mojsa Boris

2003

AK „Spartak“ Opovo 1:33.2

3

Bašić Palković Dario

2003

AK „Kozarska Dubica“ 1:37.4

4

Antić Teodor

2004

AŠK „Tempo“ Šabac 1:41.1

5

Maksimović Stefan

2003

AK „Partizan“ 1:44.0

6

Hanić Hamza

2003

AK „Novi Pazar“ 1:48

7

Stepanović Marko

2004

AK „Požarevac“ 1:50

8

Puškar Maksim

2004

AK „Spartak“ Subotica 1:50

9

Rogić Stefan

2004

BAK 1:51

10

Savić Luka

2003

AK „Partizan“ 1:52

11

Vidaković Uroš

2003

BAK 1:52

12

Panić Teodor

2004

AK „Vojvodina“ 1:54

13

Despotović Aleksa

2004

AK „Junior“ Krupanj 1:54

14

Jurošević Lazar

2003

AK „Mladost“Zemun 1:56

15

Sekulić Aleksa

2003

AK „Partizan“ 1:59

16

Brkić Filip

2004

AK „Sloboda“ Novi Grad 2:02

17

Mataruga Danilo

2004

AK „Kozarska Dubica“ 2:03

18

Stojanovski Filip

2004

BAK 2:07

19

Bulić Nikola

2004

AK „Kozarska Dubica“ 2:11

20

Marineli Leonardo

2004

AK „Surčin“ 2:12

21

Tubin Damjan

2004

AK „Kozarska Dubica“ 2:42

Vreme: _11:05 h__Mesto:   Beograd  Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Mlađe pionirke 2003./2004.    600m

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

Klub

rezultat

1

Radin Tamara

2003

AK „Spartak“ Opovo 1:40

2

Matelić Iva

2003

AK „Mladost“ Zaječar 1:41

3

Oljača Tea

2003

AK „Sloboda“ Novi Grad 1:42

4

Stojković Teodora

2003

AŠK „Tempo“ 1:48

5

Opanković Simona

2003

AK „Partizan“ 1:49

6

Đurić Isidora

2004

AK „Partizan“ 1:50

7

Bertok Sara

2003

AK „Srem“ 1:52

8

Mijatović Milica

2003

AK „Junior“ Krupanj 1:53

9

Opanković Ksenija

2003

AK „Partizan“ 1:54

10

Borojević Dea

2004

AK „Sloboda“ Novi Grad 1:57

11

Crnković Nina

2003

AK „Spartak“ Opovo 1:58

12

Novaković Elena

2004

AK „Mladost“ Zemun 1:58

13

Panić Anđela

2004

AK „Surčin“ 1:59

14

Golubović Milica

2003

AK „Partizan“ 2:01

15

Nikolić Kristina

2004

AK „Mladost“ Zemun 2:03

16

Ećim Anđela

2004

AK „Kozarska Dubica“ 2:05

17

Paceka Noemi

2003

AK „Spartak“ Subotica 2:06

18

Ranđelović Valentina

2003

AK „Partizan“ 2:06

19

Mitrovčan Katarina

2004

AK „Borac“ Klisa 2:07

20

Vuković Anastasija

2004

O.Š. „Dušan Vukasović – Diogen“ 2:07

21

Đuranović Leontina

2003

AK „Srem“ 2:08

22

Brkić Ana Marija

2003

AK „Sloboda“ Novi Grad 2:09

23

Bojanić Katarina

2004

AK „Mladenovac“ 2:10

24

Ilić Tatjana

2004

AK „Smederevo“ 2:11

25

Đurić Mona

2005

AK „Partizan“ 2:12

26

Ruso Dijana

2004

AK „Surčin“ 2:13

27

Paroški Ana

2004

AK „Vojvodina“ 2:14

28

Kežman Aleksandra

2003

AK „Partizan“ 2:17

29

Petrović Natalija

2003

AK „Partizan“ 2:19

30

Vreta Teodora

2004

AK „Partizan“ 2:20

31

Nikolić Minja

2003

BAK 2:21

32

Corović Jelena

2004

AK „Novi Beograd“ 2:21

33

Kondić Anđela

2004

AK „Partizan“ 2:23

34

Kanjo Anđela

2003

AK „Mladenovac“ 2:28

35

Topić Anastasija

2003

AK „Crvena Zvezda“ 2:30

36

Dragičević Jelena

2004

AK „Kozarska Dubica“ 2:31

37

Sarić Maša

2004

AK „Crvena Zvezda“ 2:33

38

Koldžić Natalija

2004

AK „Partizan“ 2:37

39

Topić Danka

2003

AK „Crvena Zvezda“ 2:38

Vreme: __11:10__Mesto:   Beograd  Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Stariji pioniri 2001./2002.  1.000m

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

Klub

rezultat

1

Klempić Damir 2001 BAK 2:32

2

Ostojin Uroš 2001 AK „Partizan“ 2:36

3

Samardžić Mladen 2001 AK „CROSS“ Brčko 2:37

4

Bursać Mile 2001 AK „Sloboda“ Novi Grad 2:37

5

Ćirić Uroš 2001 AK „Partizan“ 2:51

6

Eljvir Ajra 2001 AK „Novi Beograd“ 2:52

7

Andrejević Đorđe 2001 AK „Mladost“ Zemun 2:53

8

Mujanović Nikola 2001 AK „Vojvodina“ 2:55

9

Ajandi Aleksandar 2001 AK „Partizan“ 2:56

10

Savić Pavle 2002 AK „Mladost“ Zemun 2:58

11

Marinović Pavle 2002 AK „Crvena Zvezda“ 3:00

12

Pavić Luka 2002 AK „Partizan“ 3:01

13

Krtenić Boris 2002 AK „Partizan“ 3:02

14

Čanak Petar 2002 AK „Vojvodina“ 3:06

15

Stojanović Arsa 2002 AK „21. maj“ 3:13

16

Čanak Jovan 2002 AK „Vojvodina“ 3:18

17

Šapić Aleksandar 2001 AK „Partizan“ 3:31

Vreme: __11:15  Mesto:   Beograd  Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Starije pionirke 2001./2002.    1.000m

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

Klub

Rezultat

1

Tešić Danijela

2001

AK „Junior“ Krupanj 2:58

2

Ivanović Ana    2002 AK „Partizan“ 3:02

3

Ljubinković Suzana

2002

AŠK „Tempo“ 3:06

4

Krtenić Kristina

2004

AK „Partizan“ 3:09

5

Vučković Mina

2002

AK „Požarevac“ 3:15

6

Đukić Iva

2002

AK „Partizan“ 3:16

7

Mihajlović Elena

2002

BAK 3:16

8

Macanović Dragana

2001

BAK 3:21

9

Mladenović Ana

2002

AK „Crvena Zvezda“ 3:22

10

Bogićević Natalija

2002

BAK 3:34

11

Vučak Vanja

2001

AK „Partizan“ 3:40

12

Stojanović Andrea

2002

BAK 3:41

13

Nikolina Nikolić

2001

AK „Partizan“ 3:45

14

Maričić Maša

2001

AK „Partizan“ 3:49

15

Vreta Katarina

2002

AK „Partizan“ 3:51

16

Baranj Iva

2001

AK „Partizan“ 3:53

17

Tričković Marija

2002

AK „Partizan“ 3:57

18

Tomić Anđela

2002

BAK 4:01

19

Radulović Milica

2002

AK „Crvena Zvezda“ 4:04

20

Smiljić Ljubica

2001

AK „Partizan“ 4:08

21

Krtinić Marija

2002

AK „Crvena Zvezda“ 4:19

Vreme: ______Mesto:   Beograd  Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Mlađi juniori 1999./2000.  1.500m

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

Klub

Rezultat

1

Nedić Milan

1999

AK „Inđija“ 4:13

2

Petrović Nikola

2000

BiH 4:19

3

Kijanović Boško

2000

AK „Partizan“ 4:47

4

Milojković Đorđe

1999

BAK 4:53

5

Gavrilović Strahinja

1999

AK „Vožd“ Jagodina 5:28

6

Novović Nikola

2000

AK „Crvena Zvezda“ 6:29

Vreme: __11:30__Mesto:   Beograd  Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Mlađe juniorke 1999./2000.  1.500m

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

Klub

Rezultat

1

Mandić Nikolina

2001

AŠK „Tempo“ 4:40

2

Melentić Nikolina

2002

AK „Crvena Zvezda“ 4:46

3

Stojković Anđela

2001

AŠK „Tempo“ 4:51

4

Grujičić Andrijana

2002

AK „Junior“ Krupanj 5:22

5

Vesković Tamara

2000

AK „Partizan“ 5:55

6

Todorov Jovana

2000

AK „Partizan“ 6:19

7

Vušović Sofija

2000

BiH 6:54

8

Tatar MArija

2000

AK „Vojvodina“ 7:28

NS

Ivančević Sara

1999

AK „Mladenovac“

NS

Basta Jelena

1999

BiH

NS

Pavlović Vladana

2000

AK „Partizan“

NS

Ljubinković Suzana

2002

AŠK „Tempo“

Vreme: _11:40__Mesto:   Beograd  Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Stariji juniori 1997./1998.  2.000m

„Memorijal Gorana Raičevića“

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

Klub

Rezultat

1

Dimitrijević Andrija

1998

AK „Crvena Zvezda“ 5:26

2

Obradović Petar

1997

AK „Partizan“ 5:35

3

Dimitrijević Sreten

1997

AK „Vojvodina“ 5:36

4

Mićovoć Nikola

1998

AK „Leposavić“ 5:43

5

Ristić Kristijan

1997

AK „Smederevo“ 6:15

6

Raspopović Petar

1998

AK „Partizan“ 6:20

7

Dejković Dimitrije

1998

AK „Novi Beograd“ 6:24

8

Milošević Veljko

1998

AK „Partizan“ 6:34

9

Stanković Nenad

1997

AK „Smederevo“ 6:36

10

Ničić Darijan

1998

AK „Vojvodina“ 6:41

11

Cvetković Pavle

1998

BAK 7:09

12

Mandić Aljoša

1997

AK „Spartak“ Subotica 7:24


Vreme: ______Mesto
:   Beograd  Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Starije juniorke 1997./1998.  2.000m

Merenje: Ručno

plasman

Prezime i ime

godište

Klub

Rezultat

1

Savić Iva

1998

AK „Partizan“ 6:51

2

Pevac Andrea

1997

AK „Partizan“ 7:08

3

Ilić Tamara

1998

BAK 8:04
Ostojić Tamara

1998

AK „Partizan“ NZT
Vulić Mila

1998

AK „Partizan“ NZT


Vreme: __12:15_Mesto
:   Beograd  Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Seniorke 1996. i starije      3.000m

Merenje: Ručno

Plasman

Prezime i ime

godište

klub

rezultat

1

Terzić Amela

1993

AK „Novi Pazar“ 9:16

2

Simović Teodora

1993

AK „Novi Pazar“ 9:26

3

Gajić Jelena

1997

BiH 9:36

4

Živković Ivana

1990

AK „OAK“ 10:27

5

Mitić Dajana

1996

AK „Partizan“ 10:45

6

Vranješ Dejana

1990

AK „Vojvodina“ 11:17

7

Ilić Snežana

1995

AK „OAK“ 11:05

8

Radovanović Marina

1994

Vojna Akademija 11:53

Vreme: ______Mesto:   Beograd  Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Seniori 1996. i stariji 4.2195m

„Memorijal Franjo Mihalić“ – MINI MARATON

 

Merenje: Ručno

 

plasman

Prezime i ime

godište

klub

rezultat

1

Cerovac Nemanja

1991

AK „Crvena Zvezda“ 11:17

2

Bibić Elzan

1999

AK „Novi Pazar“ 11:25

3

Stolić Saša

1981

AK „Leposavić“ 11:53

4

Ristićević Anđelko

1985

AK „Partizan“ 12:22

5

Segedi Miloš

1995

AK „Inđija“ 12:28

6

Savanović Vladimir

1985

AK „Partizan“ 12:30

7

Dukadinović Miroslav

1994

AK „OAK“ 12:40

8

Kostić Vladimir

1991

AK „Vojvodina“ 12:40

9

Milovanović Filip

1994

AK „Partizan“ 13:09

10

Čikara Slobodan

1992

AK „Partizan“ 13:12

11

Radak Igor

1996

AK „Vojvodina“ 13:19

12

Borbelj Đuro

1995

AK Apatin 13:34

13

Mate Srđan

1996

BAK 13:44

14

Rakić Luka

1994

AK „Partizan“ 14:26

15

Komlenić Bojan

1978

AK „Sirmijum“ S. Mitrovica 15:15

16

Marković Zlatko

1987

AK „OAK“ 15:46

17

Leontijević Slobodan

1977

15:58 


Vreme: ____ ___
_Mesto:   Beograd             Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  VETERANI  / 2.000m   

Merenje: Ručno

NAKNADNO

Vreme: _ ___________Mesto:   Beograd             Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  VETERANKE / 2.000m   

Merenje: Ručno

NAKNADNO

Vreme: __12:15_Mesto:   Beograd  Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Trka zadovoljstva   ŽENE  500m

Merenje: Ručno

 

Plasman

Prezime i ime

godište

klub

rezultat

1

Mijatović Milica

2003

-

2

Grujičić Andrijana

2002

-

3

Mladenović Ana

2002

AK „Crvena Zvezda“

4

Drašković Vera

2001

AK „Partizan“

5

Lađevac Petra

2004

AK „Partizan“

6

Begenišić Sofija

2010

AK „Partizan“

7

Militarević Eva

2010

AK „Partizan“

 

Vreme: __12:15_Mesto:   Beograd  Datum: 06.11.2016.       Disciplina:  Trka zadovoljstva MUŠKARCI  500m

Merenje: Ručno

 

Plasman

Prezime i ime

godište

klub

rezultat

1

Popović Miloš

2000

AK „Mladost“ Užice

2

Todorović Jovan

2000

AK „Mladost“ Užice

3

Stanković Nenad

-

Smederevo

4

Rakočević Zvonko

1961

AK „Veteran“

5

Militarević Nenad

1978

AK „Partizan“

6

Nedostavljeno ime

7

Begenišić Novak

1972

-

 

UKUPNO TAKMIČARA: 548