Deblokiran račun AK Partizan

Posle više od 7 godina, prošle sedmice odblokiran je račun AK Partizan Beograd, čime su ste stekli uslovi za početak ponovnog rada ovog trofejnog kluba. Klub praktično kreće iz početka, a ono što je najvažnije je da su svi dugovi isplaćeni i da svi atletičari koji su se do sada takmičili pod okriljem AK Partizan 1945, koji je i nastao sa ciljem da zaštiti takmičare koji su se našli u teškoj situaciji nakon blokade računa, mogu da se vrate u svoj matični klub.
Na čelo kluba postavljen je Zoran Damjanovic, dok je na mesto generalnog sekretara kluba postavljen Milan Pavlović Mane. Rukovodilac mlađih selekcija je Petar Gligić. Treninzi se kao i do sad održavaju na stadioonu Partizana, a akcenat u radu biće na radu sa mlađim kategorijama, koje će vratiti AK Partizan u vrh srpske atletike i učiniti ga ponovo najtrofejnijim klubom na ovim prostorima.

Treninzi mlađih selekcija kluba se održavaju Ponedeljkom, Sredom i Petkom u terminu od 18,30h.

Kontakt za informacije u vezi rada kluba:

Sportski pozdrav,

Uprava AK Partizan Beograd